Rekomendacje

Chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat jakości obsługi zamówień, asortymentu przez nas oferowanego. Wszelkie informacje będą dla nas pomocne w dążeniu do jeszcze większej satysfakcji klienta. Dodaj komentarz

Komornik Sądowy Maciej Kozłowski Kancelaria Komornicza w Nowym Tomyślu 2014-12-12
Firmę KATAGA znam i polecam od lat, a w zawodzie jestem od 2005r. Od 3 lat mam własną kancelarię, jako początkujący, przy małej ilości spraw próbowałem również zamówień w 2 innych firmach i muszę przyznać, że wcale nie było ani lepiej, ani taniej. Dzisiaj zamówienia są znacznie większe, a i różnica w cenie duża. Jakość materiałów jest bardzo dobra i obsługa jest naprawdę kompleksowa (mam na okładkach do akt dodatkowe napisy, co firma zrobiła mi bez żadnych kosztów i bez najmniejszego problemu). Duży wybór kolorów okładek znacznie ułatwia pracę. Dzisiaj znów złożyłem kolejne zamówienie (podobnie jak miesiąc temu), skorzystałem z gratisu -etykiety samoprzylepnej z napisem “zajęto”, na pewno się przyda. Kolejny gratis to darmowy transport. KATAGA -SUPER FIRMA. POLECAM.

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Dariusz Matoszko 2013-02-13
Od kilku lat cieszę się z dobrej, szybkiej i bezproblemowej współpracy z Katagą. Szczególne podziękowania należą się Panu Dominikowi Szmajdzińskiemu za kompetentną i miłą obsługę oraz szybką realizacje zamówień. Kataga to bardzo solidna firma.
Z poważaniem Komornik Sądowy Dariusz Matoszko

Kancelaria Komornika Czesława Kosiady Zgierz 2012-06-14
Jesteśmy państwa klijentem od wielu lat, cieszymy się z bardzo solidnej i dobrej współpracy . Wyjątkową osobą oraz najbardziej kompetentną, jest Pan Dominik Szmajdziński. Realizuje zamówienia błyskawicznie oraz potrafi doradzić w każdej sprawie. Z poważaniem Kierownik Kancelarii Elżbieta Jabłońska.

Komornik Sądowy Jolanta Połajewska Warszawa 2012-06-12
Współpraca z Państwa firmą to dla nas przyjemność. Jesteśmy z Państwa firmą już od kilku lat i do tej pory nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wszystko działa sprawnie, zamówienia są realizowane szybko. Szczególne podziękowania chcemy złożyć Panu Dominikowi Szmajdzińskiemu, z którym mamy super kontakt, to bardzo miły, uprzejmy i rzetelny pracownik. Pozdrawiamy. Pracownicy Kancelarii Komorniczej w Warszawie

Andrzej Rostocki 2012-01-19
Firma Kataga to rzetelna i uczciwa firma. Trudno o takie na naszym rynku. Gorąco polecam.