Koperty i teczki na akta na zamówienie

Artykuł biurowe są w wielu przedsiębiorstwach brane za pewnik – łatwo dostępne, o stosunkowo niskiej cenie jednostkowej, ot – prosty produkt. Warto jednak podejść do tego z innej perspektywy – bardzo wiele tego typu artykułów trafia poza firmę, między innymi do partnerów biznesowych, klientów, a nawet do konkurencji. W takich sytuacjach o sile marki oraz profesjonalizmie decydują personalizowane produkty: teczki do akt oraz koperty KPA i koperty OP.

Teczki na akta na zamówienie

Projekt personalizowanych teczek na akta jest usługą, którą oferuje współcześnie wiele drukarni i introligatorni. To odpowiedź na rosnący popyt na tego typu produkty – posiadające kolorystykę, logotyp, grafikę i treść, która odpowiada szeroko zakrojonej (lokalnej, krajowej lub globalnej) kampanii reklamowej.

Lokalnie najczęściej poszukiwane są teczki adwokackie, teczki na akty notarialne oraz teczki dla kancelarii komorniczych. Nic dziwnego – specjaliści w tym zakresie wprost toną w dokumentacji, dlatego ich wygodne przechowywanie, w dodatku w dobrze prezentujących się teczkach na akta, to kwestia szalenie pomocna. Przekazując dokumenty drugiej stronie w lakierowanej teczce na akta wysyłamy w świat dodatkową wizytówkę – w ten sposób, metodą małych kroków, buduje się rozpoznawalną markę.

Do bestsellerów w tej kategorii należą także teczki na akta osobowe. Praktycznie każde przedsiębiorstwo musi prowadzić tego typu dokumentację na etapie rekrutacji, zatrudnienia, a także po upływie świadczenia pracy przez pracownika. Te trzy typu teczek na akta muszą być przez określony czas archiwizowane. W Kataga klienci mogą liczyć na ciekawe rozwiązanie w tym zakresie – teczki na akta z zakładką oraz klipsem archiwizacyjnym. Zakładka została opracowana w celu łatwiejszego poruszania się po pliku dokumentów. Teczki na akta z klipsem to również innowacja skierowana do przedsiębiorstw, które wykorzystują tzw. szafy archiwizacyjne. Szafy te są wyposażone w specjalistyczne uchwyty, na których teczki na akta wieszane są za pomocą wbudowanych haczyków.

Koperty KPA i OP

Oferta skierowana szczególnie do jednostek administracyjnych oraz kancelarii, poszerzona została o koperty KPA i koperty OP z samoprzylepną zwrotką. Klienci cenią je dlatego, że gotowa zwrotka mocno przyspiesza pracę i minimalizuje ryzyko błędu, wynikającego np. z ręcznego wypełniania. Personalizowane koperty KPA i koperty OP dostępne są w różnych wersjach gramatury papieru: 80g i 100g. Zobacz też koperty z potwierdzeniem odbioru

Okładki na akta – stwórz własny projekt na Kataga.pl!

Specjalnie dla naszych klientów, okładki na akta zyskały dodatkowe narzędzie do samodzielnego projektowania. Teraz możemy sami wybrać podstawowe parametry wizualne teczki na akta, takie jak połysk, kolor tła czy paski na grzbiecie lub środku teczki. Za pomocą kilku kliknięć możliwe jest zamówienie teczek na akta, które doskonale podkreślą charakter przedsiębiorstwa, ułatwią i przyspieszą pracę oraz archiwizację i staną się wartościowym narzędziem marketingowym.

W celu opracowania indywidualnego projektu teczki na akta, zapraszamy do kontaktu ze specjalistą drukarni i introligatorni Kataga w zakładce KONTAKT.

Teczka do akt kancelarii komorniczej – wygoda i efektywność
Teczka na akta sądowe i ich ważna rola
Teczki do akt kancelarii adwokackich
Koperty i teczki na akta sprawy na zamówienie
Teczki na akta i koperty KPA i OP – na co zwrócić uwagę?